100% šťáva - Granátové jablko a Ostružina 1 l

2485
Neohodnoceno

Bez cukru, bez konzervantu, bez barviv.

Není vyrobeno z koncentrátu.

Vyrobeno v Gruzii.


  • Skladem
109 Kč / ks
Kategorie: Šťávy a mošty
Hmotnost: 1 kg
 

Táto šťáva je vylisována z divoce rostoucích granátových jablek a ostružin, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínských vesnic a lesů. Šetrná technologie výroby stoprocentní šťávy z granátových jablek a ostružin umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých granátových jablkách a ostružinách. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví.

 

Granátové jablko je celosvětově známé ovoce především pro své různorodé příznivé účinky na lidské zdraví. Bývá často označováno za studnici antioxidantů a aminokyselin. Antioxidanty a aminokyseliny prospívají při prevenci proti nádorovým onemocněním a snižují rizika vzniku srdečně-cévních chorob. Granátová jablka dále obsahují vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, fosfor, z vitamínu pak především B, C a A. Díky obsahu hořčíku, draslíku a sodíku je šťáva z granátových jablek vhodná pro sportovce, lidi pracující v teplých prostředích, nemocné s horečkou a obecně pro všechny, kdo chtějí přirozenou cestou v těle doplnit minerály. Granátové jablko je rovněž nízkokalorické a zlepšuje trávení, je tudíž ideálním doplňkem stravy při hubnutí.

 

Ostružiny jsou šťavnaté, nízkokalorické, sladko-trpké ovoce. Jsou zdrojem přírodních antioxidantů, aminokyselin, antokyanů, vlákniny, důležitých vitamínů C, K, A, E, B a minerálů jako je vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor, zinek, a mohou tak mít řadu příznivých zdravotních účinků. Vlivem antokyanů, tedy přírodního barviva, získávají ostružiny svou tmavou barvu. Díky velmi nízkému obsahu cukru a pozitivnímu vlivu na činnost střev jsou oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí. Ostružiny jsou rovněž považovány za vhodnou prevenci proti nádorovým onemocněním či problémům s hladinou cholesterolu.

 

Složení: 80% granátové jablko, 20% ostružina. Pasterizováno.


Nutriční hodnoty (100g):
Kalorie: 57kcal - 240kj
Tuk: 0g
Bílkoviny: 0g
Celkový obsah sacharidů: 15,1g
- z toho přírodní cukr: 13,45g
Draslík: 155mg
Sodík: 9mg

 

Skladovat v chladném a suchém místě, před použitím protřepat.
Po otevření skladovat v chladničce, spotřebovat do 3 dnů.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.